
Гальмівні колодки передні Lacetti, Nubira, Tacuma, (Hi-Q)
685 ₴
- В наявності
- Код: SANGSIN SP1159
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота | 51,40 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | E9-90R-02A1314/0743 |
| Гальмівна система | AKEBONO |
| Товщина | 17,00 мм |
| Ширина | 143,00 мм |
Застосовність
- CHEVROLET AVEO / KALOS Ліфтбек (T250, T255), LACETTI (J200), LACETTI Ліфтбек (J200), NUBIRA Ліфтбек, NUBIRA Універсал, REZZO Мінівен (U100), SPARK (M300)
- DAEWOO LACETTI Ліфтбек, LACETTI Хетчбек (KLAN), LANOS / SENS (KLAT), LANOS / SENS Ліфтбек (KLAT), NUBIRA (J100), NUBIRA Ліфтбек (J100), NUBIRA Wagon (J100), NUBIRA Універсал (J150), NUBIRA Ліфтбек (J200), NUBIRA Wagon (J200), REZZO (U100)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SANGSIN SP1159 |
| Виробник | HI-Q |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 143 мм |
| Висота | 51.4 мм |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Nubira, Spark, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Мoдель | Lacetti |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685 ₴



