
Гальмівні колодки передні Kia Ceed, Rio/Hyundai Accent, Elantra, I20, I30, Solaris (12-) HI-Q
984 ₴
- В наявності
- Код: SANGSIN SP1400
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота | 59,90 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | E9-90R-01,945/3155 |
| Товщина | 17,00 мм |
| Ширина | 132,80 мм |
Застосовність
- HYUNDAI ELANTRA V Ліфтбек (MD, UD), EQUUS / CENTENNIAL (VI), i30 (GD), i30 Універсал (GD), i30 Купе, VELOSTER (FS)
- KIA CEE'D (JD), CEE'D Sportswagon (JD), PRO CEE'D (JD), SOUL I (AM)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Solaris, Accent, Rio, I30, Elantra, Ceed, i30, i20 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Sangsin |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | SANGSIN SP1400 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Elantra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 984 ₴



