Характеристики
| O | 80,4 мм |
| O випускного отвору | 10 мм |
| O впускного отвору | 10 мм |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Висота | 210 мм |
| Зовнішній діаметр 1 | 87 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 164002137RRenault |
| Виробник | Renault |
| Країна виробник | Франція |
| Види палива | Дизель |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan, Sandero |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 476 ₴



