
Фільтр паливний Duster/ Logan/ SANDERO 1.5dCi 06- BOSCH F026402075
812 ₴
- В наявності
- Код: BOSCH F026402075
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| O | 80,4 мм |
| O випускного отвору | 10 мм |
| O впускного отвору | 10 мм |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Висота | 210 мм |
| Зовнішній діаметр 1 | 87 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BOSCH F026402075 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Види палива | Дизель |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan, Sandero |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 210 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812 ₴



