
Фільтр паливний Duster/ Logan/ SANDERO 1.5dCi 06- WIX
661 ₴
- В наявності
- Код: WF8455WIX
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
WIX
Характеристики
| O | 80,4 мм |
| O випускного отвору | 10 мм |
| O впускного отвору | 10 мм |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Висота | 210 мм |
| Зовнішній діаметр 1 | 87 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WF8455WIX |
| Виробник | Wix |
| Країна виробник | Польща |
| Види палива | Дизель |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan, Sandero |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 661 ₴




