
Колодки задні дискові MITSUBISHI GALANT/ SPACE/ ECLIPSE/ CHRYSLER SEBRING/ Dodge Avenger
647 ₴
- В наявності
- Код: REMSA RS 0291.02
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 0,914 кг |
| Висота | 41 мм |
| Гальмівна система | Akebono |
| Довжина | 107,8 мм |
| Кількість індикаторів зносу | 2 на вісь |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Місце монтажу | Задня вісь |
| Товщина | 15,5 мм |
Застосовність
- CHRYSLER SEBRING Ліфтбек (FJ), SEBRING Купе (FJ), SEBRING (JR), SEBRING Кабріолет (JR)
- HYUNDAI SANTAMO
- MITSUBISHI 3000 GT Купе (Z1_A), ECLIPSE II (D3_A), GALANT VI Ліфтбек (E3_A), GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A), GALANT VII Ліфтбек (E5_A, E7_A, E8_A), GALANT VIII (EA_), GALANT VIII Універсал (EA_), GALANT IX Ліфтбек (DJ_, ED_, EF_), PAJERO PININ I (H6_W, H7_W), SANTAMO (UG), SAPPORO III (E16A), SPACE WAGON (N3_W, N4_W), SPACE RUNNER Мінівен (N1_W, N2_W), SPACE RUNNER (N6_W)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | REMSA RS 0291.02 |
| Виробник | Remsa |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 107.8 мм |
| Висота | 41 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з моделлю | Pajero Pinin, Space Runner, Galant, Santamo, Sapporo, Sebring |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
| Мoдель | Galant |
Інформація для замовлення
- Ціна: 647 ₴




