
Рульова тяга HYUNDAI TUCSON від 2004- /KIA SPORTAGE II від 2005- CTR Корея ціна за 1 шт
482 ₴
- В наявності
- Код: CTR CR0269
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 642 г |
| Вага брутто | 690 г |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Внутрішня нарізь | M16xP1.5 мм |
| Діаметр хвостовика | 18 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина паковання | 27 см |
| Загальна довжина | 260,5 мм |
| Зовнішня нарізь | M16xP1.5 мм |
| Ширина паковання | 5,4 см |
Оригінальні номери
Застосовність
- HYUNDAI TUCSON (JM)
- KIA SPORTAGE II (JE_, KM)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | CRKH-26 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2004 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Tucson |
Інформація для замовлення
- Ціна: 482 ₴




