
Опора кульова Hyundai Tucson/Kia Sportage 04- CTR CBKH-27
466 ₴
- В наявності
- Код: CB0192
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 511 г |
| Вага брутто | 561 г |
| Висота паковання | 8,7 см |
| Довжина паковання | 9,3 см |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Нахил конуса | 1/8 |
| Розмір нарізі | M12xP1.25 |
| Ширина паковання | 8,7 см |
Застосовність
- HYUNDAI TUCSON (JM)
- KIA SPORTAGE II (JE_, KM)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | CBKH-27 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2004 |
| Кросс-номери | 51760-2E000 |
| Місце встановлення | Нижня |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Tucson |
Інформація для замовлення
- Ціна: 466 ₴




