
Наконечник рульової тяги правий HYUNDAI TUCSON від 2004- /KIA SPORTAGE II від 2005- CTR CEKH-35R
524 ₴
- В наявності
- Код: CTR CE0327R
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 614 г |
| Вага брутто | 670 г |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Внутрішній шестигранник |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Внутрішня нарізь | M16xP1.5 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина паковання | 21 см |
| Зовнішня нарізь | M12xP1.25 мм |
| Нахил конуса | 1/8 |
| парні номери артикулів | CEKH-35R |
| Розмір конуса | 13,3 мм |
| Ширина паковання | 8,5 см |
Застосовність
- HYUNDAI TUCSON (JM)
- KIA SPORTAGE II (JE_, KM)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CTR CEKH-35R |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Рік випуску автомобіля | 2004 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Мoдель | Tucson |
Інформація для замовлення
- Ціна: 524 ₴






