
Стабілізатор (стійки) FORD TRANSIT (EUROPE)/ TOURNEO CONNECT SASIC
363 ₴
- В наявності
- Код: SASIC 9005012
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 0,335 кг |
| Висота паковання | 4 см |
| Довжина паковання | 31 см |
| Ширина паковання | 8 см |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
Застосовність
- FORD TOURNEO CONNECT, TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | SASIC 9005012 |
| Виробник | Sasic |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Мoдель | Connect |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴




