
Фільтр салону вугільний ФИЛЬТР FORD FIESTA з 2009 року/B-MAX (JK)/ECOSPORT/ TRANSIT COURIER B460 PROFIT
316 ₴
- В наявності
- Код: PROFIT PR 1521-2326
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | Вугільний фільтр |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 236 мм |
| Ширина | 191 мм |
Застосовність
- FORD B-MAX (JK), ECOSPORT, FIESTA VI (CB1, CCN), FIESTA VII (HJ, HF), FIESTA VI Van, KA+ III (UK, FK), KA+ III Ліфтбек (TK, FK), TRANSIT COURIER B460 Мінівен, TRANSIT COURIER B460 Фургон/мінівен, TOURNEO COURIER B460 Мінівен
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PROFIT 1521-2326 |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Fiesta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 316 ₴





