
Фільтр повітряний TOYOTA CAMRY (_V4_), CAMRY (_V5_), VENZA/ LEXUS ES (_V6_)
377 ₴
- В наявності
- Код: BOSCH F026400218
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 293 мм |
| Ширина | 200 мм |
Застосовність
- LEXUS ES (_V6_)
- TOYOTA CAMRY Ліфтбек (_V3_), CAMRY Ліфтбек (_V4_), CAMRY Ліфтбек (_V5_), VENZA (_V1_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | ES |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | BOSCH F026400218 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 292 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Toyota |
| Модель | Camry |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377 ₴





