
Фільтр салону PEUGEOT 307/ 3008/ 5008/ PARTNER TEPEE/ CITROEN BERLINGO/ C4 PICASSO/ DS5/ JUMPY III BOSCH
728 ₴
- В наявності
- Код: BOSCH 1987435522
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | Вугільний фільтр |
| Висота | 30,5 мм |
| Довжина | 298 мм |
| Кількість | 2 |
| Ширина | 96 мм |
Застосовність
- CITROEN BERLINGO MULTISPACE (B9), BERLINGO (ER_, EC_), BERLINGO Фургон/мінівен (K9), BERLINGO Фургон/мінівен (B9), BERLINGO Платформа/шасі (B9), C4 PICASSO I Мінівен (UD_), C4 PICASSO II, C4 PICASSO II Van (DD_), C4 GRAND PICASSO I (UA_), C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_), GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_), C5 AIRCROSS (A_), DS5, SPACETOURER Автобус (V_), JUMPY III Автобус (V_), JUMPY III Фургон (V_), JUMPY III Платформа/шасі (V_)
- DS DS 5 (KF_), DS 7 Crossback (J4_, JR_, JC_)
- OPEL COMBO E Tour / Life (K9), GRANDLAND / GRANDLAND X (A18, P1UO), GRANDLAND X Van
- PEUGEOT 307 (3A/C), 3008 Мінівен (0U_), 3008 Джип (MC_, MR_, MJ_, M4_), 5008 (0U_, 0E_), 5008 I Van (0U_), 5008 II (MC_, MJ_, MR_, M4_), EXPERT Автобус (V_), TRAVELLER Автобус (V_), EXPERT Фургон (V_), PARTNER TEPEE, PARTNER Фургон/мінівен, PARTNER ORIGIN Фургон/мінівен (G_), PARTNER Фургон/мінівен (K9)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | BOSCH 1987435522 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | 307 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Citroen |
| Модель | C4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728 ₴





