
Фільтр паливний CITROEN, FORD, OPEL, PEUGEOT, TOYOTA KX420DECO - MAHLE
1 006 ₴
- В наявності
- Код: KX420DECO - MAHLE
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| O | 65,0 мм |
| Вага нетто | 55,0 г |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 78,3 мм |
| Висота паковання | 9,00 см |
| Внутрішній діаметр 2 | 16 мм |
| Довжина паковання | 7,0 см |
| Ширина паковання | 7,00 см |
Застосовність
- CITROEN BERLINGO MULTISPACE (B9), BERLINGO Фургон/мінівен (K9), BERLINGO Фургон/мінівен (B9), BERLINGO Платформа/шасі (B9), C-ELYSEE (DD_), C3 II (SC_), C3 III (SX), C3 PICASSO (SH_), C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_), C4 II (NC_), C4 PICASSO II, C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_), GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_), C4 CACTUS, C5 III (RD_), C5 III Break (RW_), C5 AIRCROSS (A_), DS3 (SA_), DS3 Кабріолет, DS4 (NX_), DS5, SPACETOURER Автобус (V_), JUMPY III Автобус (V_), JUMPY III Фургон (V_), JUMPY III Платформа/шасі (V_), C3 AIRCROSS II Van (2C_, 2R_)
- DS DS 3 (SA_), DS 3 Кабріолет (SB_), DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_), DS 5 (KF_), DS 7 Crossback (J4_, JR_, JC_)
- FORD B-MAX (JK), C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU), C-MAX II Van, GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU), GRAND C-MAX Van, ECOSPORT, FIESTA VI (CB1, CCN), FOCUS III, FOCUS III Ліфтбек, FOCUS III Turnier, GALAXY III (CK), KUGA II (DM2), KUGA II VAN, MONDEO V Ліфтбек (CD), MONDEO V Хетчбек (CE), MONDEO V Turnier (CF), S-MAX (CJ, WA6), TRANSIT CONNECT Мінівен, TRANSIT CONNECT V408 Фургон/мінівен, TRANSIT COURIER B460 Мінівен, TRANSIT COURIER B460 Фургон/мінівен, TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Мінівен, TOURNEO COURIER B460 Мінівен
- FORD USA EDGE
- OPEL CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO), GRANDLAND / GRANDLAND X (A18, P1UO)
- PEUGEOT 208 I (CA_, CC_), 301, 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_), 308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_), 508 I (8D_), 508 SW I (8E_), 508 II (FB_, FH_, F3_), 508 SW II (FC_, FJ_, F4_), 2008 I (CU_), 3008 Мінівен (0U_), 3008 Джип (MC_, MR_, MJ_, M4_), 5008 (0U_, 0E_), 5008 II (MC_, MJ_, MR_, M4_), EXPERT Автобус (V_), TRAVELLER Автобус (V_), EXPERT Фургон (V_), PARTNER TEPEE, PARTNER Фургон/мінівен, PARTNER Фургон/мінівен (K9)
- TOYOTA PROACE Фургон (MDZ_), PROACE Автобус (MDZ_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KX420DECO - MAHLE |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | 308 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Peugeot |
| Модель | 308 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 006 ₴





