
Фільтр повітряний PEUGEOT 3008 SUV 2.0 BLUEHDI 136, 2.0/ CITROEN C4 PICASSO II; PEUGEOT 308 II
690 ₴
- В наявності
- Код: MANN-FILTER C 29110
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 291 мм |
| Ширина | 161 мм |
Оригінальні номери
Застосовність
- CITROEN C4 PICASSO II, C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_), C5 AIRCROSS (A_), SPACETOURER Автобус (V_), JUMPY III Автобус (V_), JUMPY III Фургон (V_), JUMPY III Платформа/шасі (V_)
- DS DS 7 Crossback (J4_, JR_, JC_)
- OPEL GRANDLAND / GRANDLAND X (A18, P1UO)
- PEUGEOT 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_), 308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_), 508 II (FB_, FH_, F3_), 508 SW II (FC_, FJ_, F4_), 3008 Джип (MC_, MR_, MJ_, M4_), 5008 II (MC_, MJ_, MR_, M4_), EXPERT Автобус (V_), TRAVELLER Автобус (V_), EXPERT Фургон (V_)
- TOYOTA PROACE Фургон (MDZ_), PROACE Автобус (MDZ_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | MANN-FILTER C 29110 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Peugeot |
| Модель | 308 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴





