
Фільтр паливний Ланос, Сенс, Авео, Лачетті, Нексія, Нубіра,ЗАЗ Віда, Славута, Леганза, Матіз, Епіка, Еванда
149 ₴
- В наявності
- Код: 70233
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фильтр топливный Таврия Славута Ланос Сенс Авео Лачетти Нубира Такума Леганза Матиз Эпика Эванда.
Подходит для всех моделей, всех годов выпуска, для всех объёмов двигателя. Не подходит на карбюраторные моторы Таврии и Славут. Для Эпики и Эванды только с бензиновым мотором.
Характеристики| Высота [мм] | 157 |
| Наружный диаметр [мм] | 60 |
| Тип контейнера | Коробка |
| Исполнение фильтра | Прямоточный фильтр |
| Впускн. O [мм] | 8 |
| Выпускн.-O [мм] | 8 |
| Длина упаковки [см] | 6,2 |
| Ширина упаковки [см] | 6,2 |
| Высота упаковки [см] | 16,7 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Daewoo, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Slavuta, Lacetti, Evanda, Lanos, Nubira, Epica, Matiz, Vida, Nexia |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Asam |
| Країна виробник | Румунія |
| Види палива | Бензин |
| Код запчастини | 70233 |
| Стан | Новий |
| Висота | 163 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 7.9 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴



