
Колодки гальмівні дискові передні OPEL ASTRA F/COMBO/CORSA/ VECTRA A/TIGRA FERODO FDB732
858 ₴
- В наявності
- Код: FDB732
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 1,33 кг |
| Висота | 59 мм |
| Висота 1 | 49 мм |
| Висота паковання | 6,35 см |
| Гальмівна система | ATE |
| Довжина паковання | 16,5 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | із затискачем поршня |
| Знак відп. | R90 Homologated |
| Контакт попередження про знос | підготовано для індикатора попередження про знос |
| Номер WVA | 20547 |
| Номер WVA | 21311 |
| Тип паковання | Коробка |
| Товщина | 16,5 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Ширина паковання | 9,5 см |
Застосовність
- DAEWOO LANOS / SENS (KLAT), LANOS / SENS Ліфтбек (KLAT), NEXIA, NEXIA Ліфтбек
- OPEL ASTRA F Хетчбек (T92), ASTRA F (T92), ASTRA F Універсал (T92), ASTRA F Кабріолет (T92), ASTRA F Фургон/універсал (T92), ASTRA F CLASSIC Хетчбек (T92), ASTRA F CLASSIC Ліфтбек (T92), ASTRA F CLASSIC Універсал (T92), COMBO Фургон/мінівен (71_), CORSA A Хетчбек (S83), CORSA A TR (S83), CORSA B (S93), CORSA B Фургон/хетчбек (S93), TIGRA (S93), VECTRA A Хетчбек (J89), VECTRA A (J89)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Tigra, Tigra, Astra, Lanos, Corsa, Celta, Sens, Vectra, Nexia, Combo |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Ferodo |
| Країна виробник | Великобританія |
| Код запчастини | FERODO FDB732 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 11046948372, 90421736, 90442995, 90485140, 90510331 DAEWOO 11046148, 11046948322, 11046948372 GENERAL MOTORS 1605810, 1605907, 90374747, 90374748, 90421736, 90442995, 90510331 OPEL 16.05.810, 16.05.824, 16.05.881, 16.05.907, 1605087, 1605455, 1605810, 1605824, 1605881, 1605907, 90421736, 90442995, 90485140, 90510331, 93176120, 93192639 VAUXHALL 90421736, 90442995, 90485140, 90510331, 93176120, 93192639 |
| Висота | 59 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Висота внутрішньої накладки | 49 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Мoдель | TIGRA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴






