Характеристики
| Вага | 0,22 кг |
| Діаметр корпуса | 18 мм |
| Діаметр штока поршня | 8 мм |
| Довжина | 411 мм |
| Роб. об’єм | 151,5 мм |
| Сила випуску | 330 Н |
Застосовність
- SSANGYONG KYRON
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PMC PQD-010 |
| Виробник | PMC |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
| Мoдель | Kyron |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.





