
Задні гальмівні колодки SSANGYONG KYRON, ACTYON, REXTON / REXTON II пр-во LPR
742 ₴
- В наявності
- Код: LPR 05P1210
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Задня підвіска 5-LINK (5 ричажка) диск не вентильований
Сторона встановлення задний мост Товщина 1 [мм] 16 Товщина 2 [мм] 15.6 Довжина [мм] 98.6 Висота [мм] 43.1 Датчик зношування з інтегрованим датчиком зносу Гальмівна система Akebono Застосування:
SsangYong: ACTYON I, ACTYON SPORTS I (QJ), KYRON, REXTON / REXTON II (GAB_), RODIUS,
Сторона встановлення задний мост Товщина 1 [мм] 16 Товщина 2 [мм] 15.6 Довжина [мм] 98.6 Висота [мм] 43.1 Датчик зношування з інтегрованим датчиком зносу Гальмівна система Akebono Застосування:
SsangYong: ACTYON I, ACTYON SPORTS I (QJ), KYRON, REXTON / REXTON II (GAB_), RODIUS,Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LPR 05P1210 |
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 98.5 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Висота | 43 мм |
| Сумісність з моделлю | Musso Sports, Musso, Rexton, Actyon, Korando, Kyron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
| Мoдель | Actyon |
Інформація для замовлення
- Ціна: 742 ₴


