
Кульова опора NISSAN LEAF (ZE0), JUKE (F15), NV200 , QASHQAI II, TIIDA (C11) DELPHI TC2431
495 ₴
- В наявності
- Код: DELPHI TC2431
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Длина [мм] | 43 |
| Высота [мм] | 49 |
| Вес [кг] | 0,3 |
| Материал | Полихлоропрен (неопрен) |
| Профиль головки болта | Конусная гайка |
| Дополнительный артикул / Дополнительная информация | без штанги / упорного болта |
| механически обработанный | без отверстия под дюбель |
| Гаечно-болтовая конструкция | без покладной шайбы |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | без гайки |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 |
без болта |
Застосовність
- NISSAN CUBE (Z12), JUKE (F15), LEAF (ZE0), PULSAR Хетчбек (C13), TIIDA Ліфтбек (SC11), TIIDA Хетчбек (C11), NV200 / EVALIA Автобус
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DELPHI TC2431 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Висота | 64 мм |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Juke, Pulsar, Sentra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nissan |
| Мoдель | Juke |
| Сумісність | Nissan JUKE (F15) 2010-, Nissan Leaf 2010-, Nissan TIIDA (C11X) 2007- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴



