
Радіатор охолодження Actyon, Kyron МКПП D20/D27/E23 2.0/2.3 (від 2005-) МКПП
7 769 ₴
- В наявності
- Код: 64326 NISSENS
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для ВСУ дешевше, наявність уточнюйте.
OEM НОМЕР: 21310-09150 21310-09151 21310-09152
ТРАНСМІСІЯ: MT
КОНДИЦІОНЕР: +/-
ДОВЖИНА СЕРЦЕВИНИ, ММ: 555
ВИСОТА СЕРЦЕВИНИ, ММ: 583
ТОВЩИНА СЕРЦЕВИНИ, ММ: 26
OEM НОМЕР: 21310-09150 21310-09151 21310-09152
ТРАНСМІСІЯ: MT
КОНДИЦІОНЕР: +/-
ДОВЖИНА СЕРЦЕВИНИ, ММ: 555
ВИСОТА СЕРЦЕВИНИ, ММ: 583
ТОВЩИНА СЕРЦЕВИНИ, ММ: 26
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 64326 NISSENS |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Kyron |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 555 мм |
| Ширина ядра радіатора | 578 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
| Модель | Kyron |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 769 ₴







