
Маточина колеса передня SANGYONG REXTON (GAB_) - 2.7 D 4X4 від 2006 + кільце ABS в середені ASHIKA
4 950 ₴
- В наявності
- Код: 44-10008
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
При замовленні по телефону -5%
Характеристики
| Відстань між кріпильними отворами | 105 мм |
| Внутрішній діаметр | 29,5 мм |
| Габаритна висота | 86 мм |
| Диск | 5 -отв. |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
Застосовність
- SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ASH 44-10008 |
| Виробник | ASHIKA |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
| Мoдель | REXTON |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 950 ₴





