
Маточина колеса передня Ssangyong Rexton, Actyon, Kyron, 2.0-3.2 4WD+ABS (від 2004р) NK
4 835 ₴
- В наявності
- Код: NK 755702
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
При замовленні по телефону -5%
Характеристики
| Відстань між кріпильними отворами | 103 мм |
| Внутрішній діаметр | 20,5 мм |
| Габаритна висота | 100 мм |
| Динаміка гальмування/руху | для ТЗ з ABS |
| Диск | 5 -отв. |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Кількість нарізних отворів | 3 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | NK 755702 |
| Виробник | NK |
| Країна виробник | Данія |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 126 мм |
| Внутрішній діаметр | 61.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Сумісність з моделлю | Rexton, Actyon, Kyron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
| Мoдель | Kyron |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 835 ₴





