
Ремінь поліклиновий Actyon, Kyron, Rexton, Rodius DAYCO DY 6PK2255
586 ₴
- В наявності
- Код: DAYCO DY DY 6PK2255
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 0,227 кг |
| Довжина | 2255 мм |
| Кількість ребер | 6 |
Застосовність
MERCEDES-BENZ 190 (W201), C-CLASS (W202), 124 Ліфтбек (W124), 124 T-Model (S124), 124 Купе (C124), E-CLASS (W124), E-CLASS T-Model (S124), S-CLASS (W126), SL (R107), SL (R129), G-CLASS (W463) SSANGYONG ACTYON I, ACTYON SPORTS I (QJ), ACTYON SPORTS II, KORANDO (CK), KYRON, REXTON / REXTON II (GAB_), REXTON W / REXTON, RODIUS IХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Actyon |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | DAYCO |
| Країна виробник | Італія |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | DAYCO DY 6PK2255 |
| Длина ремня | 2255 мм |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0089977092, 6659970392, A6659970392, 0089971892, 0159970292, 89977092, A0089971892 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
| Модель | Actyon |
Інформація для замовлення
- Ціна: 586 ₴





