
Гальмівні колодки передні Lanos 1.6, Lacetti, Nubira, Tacuma, Nexia 1.5/1.6 16 кл R14 FRIXA
673 ₴
- В наявності
- Код: FPD12 FRIXA
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник FRIXA Корея
Характеристики
| Вага | 1,544 кг |
| Висота | 51,3 мм |
| Гальмівна система | Akebono |
| Довжина | 143 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з клейкою плівкою |
| Кількість індикаторів зносу | 2 на вісь |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Товщина 1 | 17,0 мм |
|
DAEWOO LACETTI Ліфтбек, LACETTI Хетчбек (KLAN), LANOS / SENS (KLAT), LANOS / SENS Ліфтбек (KLAT), NUBIRA (J100), NUBIRA Ліфтбек (J100), NUBIRA Wagon (J100), NUBIRA Універсал (J150), NUBIRA Ліфтбек (J200), NUBIRA Wagon (J200), REZZO (U100) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Код запчастини | FPD12 FRIXA |
| Виробник | Hankook Frixa |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Lacetti |
| Сумісність | Daewoo LANOS (KLAT) 1997-, Daewoo LANOS Sedan (KLAT) 1997-, ЗАЗ Lanos pick-up 2004-, Chevrolet LACETTI (J200) 2003-, Chevrolet NUBIRA 2005-, Chevrolet NUBIRA Kombi 2005-, Daewoo NUBIRA (KLAJ) 1997-, Daewoo NUBIRA Sedan (KLAJ) 1997-, Daewoo LACETTI Hatchback (KLAN) 2004-, Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) 1997-, Daewoo NUBIRA Sedan (KLAN) 2003-, Daewoo NUBIRA Wagon (KLAN) 2003-, Daewoo LEGANZA (KLAV) 1997-2004, Chevrolet EVANDA (V200) 2003-2006 |
| Марка | Chevrolet |
Інформація для замовлення
- Ціна: 673 ₴



