
Пружина задньої підвіски Лачетті седан хетчбэк
1 604 ₴
- В наявності
- Код: KYB RG6557
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
KYB RG6557
Характеристики
| Вага | 2,02 кг |
| Довжина | 306 мм |
| Зовнішній діаметр | 142 мм |
| Місце монтажу | Задня вісь |
| Параметр | AC |
| Товщина 1 | 12,3 мм |
| Форма ресори | Вита пружина |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | KYB RG6557 |
| Виробник | KYB Industry |
| Країна виробник | Китай |
| Розташування | Задня |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Мoдель | Lacetti |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 604 ₴


