
Фільтр салону Hyundai Elantra-Accent від 06/ I30 II від 12/ Creta від 16/ I20 від 15/ KIA Cerato-Ceed від 12р.
238 ₴
- В наявності
- Код: KM0200173 KAP
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | фільтр |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 197,5 мм |
Застосовність
- HYUNDAI CRETA, ELANTRA IV Ліфтбек (HD), ELANTRA V Ліфтбек (MD, UD), ELANTRA VI Ліфтбек (AD, ADA), i20 II (GB, IB), i20 II Купе (GB), i20 ACTIVE (IB, GB), i30 (GD), i30 Універсал (GD), i30 (PDE, PD, PDEN), i30 Універсал (PDE), i30 Купе, i30 FASTBACK (PDE, PDEN)
- KIA CARENS IV, CEE'D (JD), CEE'D Sportswagon (JD), PRO CEE'D (JD), CEED (CD), CEED Sportswagon (CD), CERATO III Ліфтбек (YD), CERATO IV Ліфтбек (BD, BDM)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Рік випуску автомобіля | 2012 |
| Код запчастини | KM0200173 KAP |
| Виробник | KAP |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Elantra |
| Марка | Hyundai |
Інформація для замовлення
- Ціна: 238 ₴


