
Фільтр салону Hyundai Elantra-Accent від 06/ I30 II від 12/ Creta від 16/ I20 від 15/ KIA Cerato-Ceed від 12р.
149 ₴
- В наявності
- Код: C82424C WANLANDA уголь
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | фільтр |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 197,5 мм |
Застосовність
- HYUNDAI CRETA, ELANTRA IV Ліфтбек (HD), ELANTRA V Ліфтбек (MD, UD), ELANTRA VI Ліфтбек (AD, ADA), i20 II (GB, IB), i20 II Купе (GB), i20 ACTIVE (IB, GB), i30 (GD), i30 Універсал (GD), i30 (PDE, PD, PDEN), i30 Універсал (PDE), i30 Купе, i30 FASTBACK (PDE, PDEN)
- KIA CARENS IV, CEE'D (JD), CEE'D Sportswagon (JD), PRO CEE'D (JD), CEED (CD), CEED Sportswagon (CD), CERATO III Ліфтбек (YD), CERATO IV Ліфтбек (BD, BDM)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Країна виробник | Австрія |
| Код запчастини | C82424C WANLANDA |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2012 |
| Сумісність з моделлю | Elantra |
| Виробник | PRO |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Elantra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴


