
Фільтр салону HYUNDAI i30 I 1.4, i30 I 2.0/ Kia Ceed 1.4 / 1.6, PRO Ceed 1.6 BLUE PRINT Англія
275 ₴
- В наявності
- Код: BLUE PRINT ADG02537
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| багатокомпонентний | однокомпонент. |
| Виконання фільтра | Пиловий фільтр |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 172 мм |
Застосовність
- HYUNDAI i30 (FD), i30 Універсал (FD)
- KIA CEE'D Хетчбек (ED), CEE'D SW (ED), PRO CEE'D (ED), CEE'D (JD)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BLUE PRINT ADG02537 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Великобританія |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | i30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | i30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴





