
Фільтр повітряний DAEWOO NEXIA 95-, OPEL KADETT 1.8-2.0I WIX FILTERS
165 ₴
- В наявності
- Код: WIX FILTERS WA6249
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 212 мм |
Застосовність
- DAEWOO ESPERO (KLEJ), NEXIA, NEXIA Ліфтбек
- OPEL KADETT E Хетчбек (T85), KADETT E (T85), KADETT E Універсал (T85), KADETT E Кабріолет (T85), KADETT E Фургон/універсал (T85)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WIX (WA6249) |
| Виробник | Wix |
| Країна виробник | Україна |
| Рік випуску автомобіля | 1995 |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Nexia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Nexia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴


