
Гальмівні колодки задні Toyota: RAV 4 III , RAV 4 IV, MATRIX, седан CAMRY 2006-2014/ LEXUS ES/ HS LPR
584 ₴
- В наявності
- Код: LPR 05P1281
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник LPR
Характеристики
| Висота | 49,20 мм |
| Гальмівна система | Akebono |
| Місце монтажу | Задня вісь |
| Номер WVA | 24338 |
| Товщина | 15,90 мм |
| Ширина |
96,90 мм |
Застосовність
LEXUS ES (_V4_), ES (_V6_) TOYOTA CAMRY Ліфтбек (_V4_), CAMRY Ліфтбек (_V5_), RAV 4 III (_A3_), RAV 4 IV (_A4_)Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LPR 05P1281 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Ширина | 96.8 мм |
| Товщина | 15.4 мм |
| Висота | 49.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Toyota |
| Модель | RAV4 |
| Серія | RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) 2005-2012 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 584 ₴


