
Опора кульова SSANGYONG ACTYON/KYRON/REXTON PXCJD-006L PMC
503 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PXCJD-006L PMC
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Виробник
Характеристики
| Вага | 684 г |
| Вага брутто | 736 г |
| Висота паковання | 9,3 см |
| Довжина паковання | 10,5 см |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Нахил конуса | 1/8 |
| Розмір нарізі | M16xP1.5 |
| Ширина паковання | 9,3 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PXCJD-006L PMC |
| Виробник | PMC |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Actyon |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
| Мoдель | Actyon |
Інформація для замовлення
- Ціна: 503 ₴




