
Опора кульова SSANGYONG ACTYON/KYRON/REXTON 4454109005 SsangYong
1 369 ₴
- В наявності
- Код: 4454109005 SsangYong
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник
Опора кульова передня нижнього важеля Actyon (06-) / Kyron (07-) / Rexton (06-) (4454109005) SsangYong
|
Характеристики
| Вага | 684 г |
| Вага брутто | 736 г |
| Висота паковання | 9,3 см |
| Довжина паковання | 10,5 см |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Нахил конуса | 1/8 |
| Розмір нарізі | M16xP1.5 |
| Ширина паковання | 9,3 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ssang Yong |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 4454109005 SsangYong |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Actyon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
| Модель | Actyon |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 369 ₴



