
Стійки стабілізатора HYUNDAI ELANTRA III-IV, i30/ KIA CEE'D, PRO CEE'D, CERATO II 555
477 ₴
- Немає в наявності
- Код: 555 SLK-8090
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Вага | 394 г |
| Висота паковання | 5,5 см |
| Довжина | 243,2 мм |
| Довжина паковання | 31,5 см |
| Розмір нарізі 1 | M12xP1.25 |
| Розмір нарізі 2 | M12xP1.25 |
| Ширина паковання | 8,5 см |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
Застосовність
- HYUNDAI ELANTRA III Ліфтбек (XD), ELANTRA IV Ліфтбек (HD), i30 (FD), i30 Універсал (FD)
- KIA CEE'D Хетчбек (ED), CEE'D SW (ED), PRO CEE'D (ED), CERATO II Ліфтбек (TD), CERATO KOUP II (TD)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 555 |
| Країна виробник | Японія |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 555 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Мoдель | i30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 477 ₴


