
Задні гальмівні колодки HYUNDAI ACCENT III, ELANTRA IV, i20-ix35, SONATA V, TUCSON/ KIA CEE'D, CERATO,RIO LPR
443 ₴
- В наявності
- Код: LPR 05P1344
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики LPR
| Висота | 41,00 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | E9-90R-01,272/1341 |
| Товщина | 15,00 мм |
| Ширина | 93,00 мм |
Застосовність
- HYUNDAI ACCENT III (MC), ACCENT III Ліфтбек (MC), ELANTRA IV Ліфтбек (HD), i20 I (PB, PBT), ix20 (JC), i30 (FD), i30 Універсал (FD), ix35 (LM, EL, ELH), SONATA V (NF), SONATA VI (YF), TUCSON (TL, TLE)
- KIA CEE'D Хетчбек (ED), CEE'D SW (ED), PRO CEE'D (ED), CEE'D (JD), CEE'D Sportswagon (JD), CERATO II Ліфтбек (TD), CERATO KOUP II (TD), OPTIMA (FSGDS6B), OPTIMA (JF), OPTIMA Sportswagon (JF), PICANTO II (TA), RIO II (JB), RIO II Ліфтбек (JB), SOUL II (PS), SPORTAGE II (JE_, KM), SPORTAGE III (SL), SPORTAGE IV (QL, QLE)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | 05P1344 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 583021GA00, 58302-1GA00, 583021HA00, 583021HA10, 58302-1HA10, 583021JA30, 58302-1JA30, 583021JA31, 583022SA10, 583022SA30, 583022SA35, 583022SA70, 583022YA30, 583023SA20, 583024WA10, 58302E6A10 KIA 583020ZA00, 583021GA00, 58302-1G-A00, 58302-1HA00, 583021MA00, 583021MA40, 583021XA30, 583021YA50, 583022SA00, 583022YA31, 583022YA50, 583023RA00, 58302B2A50 Застосовність |
| Виробник | LPR |
| Висота | 41 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 92.9 мм |
| Сумісність з моделлю | ix35, Sonata, Cerato Koup, Accent, Rio, I30, Pro Ceed, Ceed, Sportage, Cerato, i20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | i30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 443 ₴






