
Задні гальмівні колодки HYUNDAI ACCENT III, ELANTRA IV, i20-ix35, SONATA V, TUCSON/ KIA CEE'D, CERATO, RIO
820 ₴
- В наявності
- Код: BLUE PRINT ADG04282
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики BLUE PRINT ADG04282
| Висота | 41,00 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | E9-90R-01,272/1341 |
| Товщина | 15,00 мм |
| Ширина | 93,00 мм |
Застосовність
- HYUNDAI ACCENT III (MC), ACCENT III Ліфтбек (MC), ELANTRA IV Ліфтбек (HD), i20 I (PB, PBT), ix20 (JC), i30 (FD), i30 Універсал (FD), ix35 (LM, EL, ELH), SONATA V (NF), SONATA VI (YF), TUCSON (TL, TLE)
- KIA CEE'D Хетчбек (ED), CEE'D SW (ED), PRO CEE'D (ED), CEE'D (JD), CEE'D Sportswagon (JD), CERATO II Ліфтбек (TD), CERATO KOUP II (TD), OPTIMA (FSGDS6B), OPTIMA (JF), OPTIMA Sportswagon (JF), PICANTO II (TA), RIO II (JB), RIO II Ліфтбек (JB), SOUL II (PS), SPORTAGE II (JE_, KM), SPORTAGE III (SL), SPORTAGE IV (QL, QLE)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Великобританія |
| Код запчастини | ADG04282 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Ширина | 41 мм |
| Довжина | 93 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.6 мм |
| Сумісність з моделлю | Picanto, ix35, Sonata, Accent, Rio, I30, Pro Ceed, Ceed, Sportage, Cerato, i20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | i30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴




