
Задні гальмівні колодки HYUNDAI ACCENT III, ELANTRA IV, i20-ix35, SONATA V, TUCSON/ KIA CEE'D, CERATO, RIO
654 ₴
- В наявності
- Код: HI-Q SP1187
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота | 41,00 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | E9-90R-01,272/1341 |
| Товщина | 15,00 мм |
| Ширина | 93,00 мм |
Застосовність
- HYUNDAI ACCENT III (MC), ACCENT III Ліфтбек (MC), ELANTRA IV Ліфтбек (HD), i20 I (PB, PBT), ix20 (JC), i30 (FD), i30 Універсал (FD), ix35 (LM, EL, ELH), SONATA V (NF), SONATA VI (YF), TUCSON (TL, TLE)
- KIA CEE'D Хетчбек (ED), CEE'D SW (ED), PRO CEE'D (ED), CEE'D (JD), CEE'D Sportswagon (JD), CERATO II Ліфтбек (TD), CERATO KOUP II (TD), OPTIMA (FSGDS6B), OPTIMA (JF), OPTIMA Sportswagon (JF), PICANTO II (TA), RIO II (JB), RIO II Ліфтбек (JB), SOUL II (PS), SPORTAGE II (JE_, KM), SPORTAGE III (SL), SPORTAGE IV (QL, QLE)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | SANGSIN SP1187 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 582153A000, 583021GA00, 583021GE00, 583021MA00, 583021MA40, 583022LA00, 583022LA31, 583022S000, 583022SA00, 583022SA30, 583022SA70, 583023RA60, 583023SA20 KIA 583021HA00, 583021HA10 |
| Висота | 41 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Виробник | HI-Q |
| Сумісність з моделлю | Picanto, ix35, Sonata, Cerato Koup, Optima, Accent, Rio, I30, Pro Ceed, Tucson, Soul, Elantra, Ceed, Sportage, Cerato, i20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | i30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 654 ₴



