
Фільтр повітряний Hyundai Ix35/ Tucson від 2004 року / Kia Sportage II від 2004 року , Kia Cerato I JAPKO
170 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20H12JAPKO
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 252 мм |
| Ширина | 171 мм |
Застосовність
- HYUNDAI TUCSON (JM)
- KIA CERATO I Ліфтбек (LD), CERATO I Хетчбек (LD), SPORTAGE II (JE_, KM)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HYUNDAI - KIA 2811308000 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Китай |
| Рік випуску автомобіля | 2004 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Tucson |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴


