
Фільтр салону HYUNDAI TUCSON, SOLARIS IV, ACCENT i25 IV, KIA CARENS II, SPORTAGE II, RIO II, CERATO II WIX
218 ₴
- В наявності
- Код: WIX FILTERS WP9302
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
WIXFILTRON WX WP9302 Україна
Характеристики
| Виконання фільтра | Пиловий фільтр |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 203 мм |
- HYUNDAI ACCENT i25 IV Ліфтбек (RB), GENESIS (BH), GENESIS Купе, i40 I (VF), i40 I CW (VF), TUCSON (JM), TUCSON (TL, TLE), VELOSTER (FS), SOLARIS IV седан
- KIA CARENS II Мінівен (FJ), CARENS III Мінівен (UN), CERATO II Ліфтбек (TD), CERATO KOUP II (TD), RIO II (JB), RIO II Ліфтбек (JB), RIO III (UB), RIO III Ліфтбек (UB), SPORTAGE II (JE_, KM), SPORTAGE III (SL)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX-FILTRON |
| Країна виробник | Україна |
| Код запчастини | WP9302 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Tucson |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218 ₴



