
Сайлентблок передного важіля передній лівий та правий Matiz Матиз/Spark-1/Chery QQ GM
77 ₴
- В наявності
- Код: 96380586GM
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 32 г |
| Висота паковання | 8,7 см |
| Довжина паковання | 9,3 см |
| Ширина паковання | 8,7 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GM 96611265 |
| Виробник | GM |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Matiz |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Мoдель | Matiz |
| Серія | MATIZ (M200, M250) 2005- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 ₴


