
Сайлентблок переднього важеля передній NISSAN LEAF, JUKE SIDEM
453 ₴
- В наявності
- Код: SIDEM 841633
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд SIDEM
Сторона установки передний мост
Сайлентблок переднего рычага передний
Характеристики
| Висота | 49 мм |
| Внутрішній діаметр | 14,2 мм |
| Зовнішній діаметр | 50,1 мм |
| Місце монтажу | знизу |
| Місце монтажу | Передня вісь з обох боків |
| Місце монтажу | спереду |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Тип руля | Поперечний важіль підвіски |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 23070808 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nissan |
| Модель | Juke |
| Серія | Leaf 2010- |
| Сумісність | Nissan JUKE (F15) 2010-, Nissan Leaf 2010- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 453 ₴


