
Сайлентблок переднего рычага задний NISSAN LEAF, JUKE, X-TRAIL, QASHQAI, MURANO 03- посиленний MEYLE
618 ₴
- В наявності
- Код: 36-14 610 0010/HD
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд MEYLE
Зовнішній діаметр 1 [мм] 58
Внутрішній діаметр 1 (мм) 12
Товщина 1 [мм] 53
Сторона встановлення передний мост
Сайлентблок переднього важеля задній
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 36-14 610 0010/HD |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 54500-JD000 PART2, 54500-JG000 PART2, 54500-JY00A PART2, 54501 JD000 PART2, 54501 JG000 PART2, 54501 JY00A PART2, 54570-BB00A |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 53 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 58 мм |
| Сумісність з моделлю | Juke, Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nissan |
| Модель | Juke |
| Серія | Leaf 2010- |
| Сумісність | Nissan JUKE (F15) 2010-, Nissan Leaf 2010- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 618 ₴





