
Сайлентблок переднього важеля Peugeot Partner 1.6/206/307/308/5007/5008; Citroen Berlingo1.6/C4/DS4/DS5 SATO TECH
206 ₴
- В наявності
- Код: SATO TECH PS11286
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 0,38 кг |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 55,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 63 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце монтажу | ззаду |
| Місце монтажу | знизу |
| Місце монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Місце монтажу | Передня вісь праворуч |
| Товщина | 48,8 мм |
Оригінальні номери
Застосовність
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Мінівен (MF_, GJK_, GFK_), BERLINGO / BERLINGO FIRST Фургон/мінівен (M_), BERLINGO MULTISPACE (B9), BERLINGO Фургон/мінівен (B9), BERLINGO Платформа/шасі (B9), C4 I (LC_), C4 Купе (LA_), C4 I Ліфтбек, C4 II (NC_), C4 PICASSO I Мінівен (UD_), C4 GRAND PICASSO I (UA_), DS4 (NX_), DS5 DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_), DS 5 (KF_) PEUGEOT 206 Хетчбек (2A/C), 206 Van, 206 Ліфтбек, 206 SW (2E/K), 206 CC (2D), 206+ (2L_, 2M_), 307 (3A/C), 307 Break (3E), 307 SW (3H), 307 SW Фургон/універсал (3E_, 3H_), 307 CC (3B), 308 I (4A_, 4C_), 308 SW I (4E_, 4H_), 308 CC (4B_), 3008 Мінівен (0U_), 5008 (0U_, 0E_), 5008 I Van (0U_), RCZ, PARTNER Мінівен (5_, G_), PARTNER TEPEE, PARTNER Фургон/мінівен, PARTNER ORIGIN Фургон/мінівен (G_)Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | SATO TECH |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Partner |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Peugeot |
| Мoдель | Partner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206 ₴


