
Диск гальманого заднього CHEVROLET LACETI 1.4-2.0, NUBIRA 1.4-2.0, AVEO 1.4-1.5, GENTRA 1.5
768 ₴
- В наявності
- Код: R12002 TANGUN
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для Лачетті всіх типів кузова і року випуску. Діаметр диска 256 мм.
Використання:
Daewoo: NUBIRA 1.4-2.0; GENTRA 1.5
Chevrolet: LACETTI 1.4-2.0; AVEO 1.4
Каталожний номер
Маса 4.290 кг
Довжина×ВисотиxШіріна 280×70×280 см
Колір чорний
Тип гальмового диска повний
Товщина гальма (мм) 10.5
Діаметр [мм] 257
∅ фаски 2 [мм] 114.3
Кількість отворів 4
Мінімальна товщина [мм] 8
Діаметр центрування [м] 60
Висота [ммм] 57.5
Розмір різьблення 12.6
Діаметр барабана 168
Поверхня лакований
∅ фаски [мм] 114.3
Daewoo: NUBIRA 1.4-2.0; GENTRA 1.5
Chevrolet: LACETTI 1.4-2.0; AVEO 1.4
Каталожний номер
Маса 4.290 кг
Довжина×ВисотиxШіріна 280×70×280 см
Колір чорний
Тип гальмового диска повний
Товщина гальма (мм) 10.5
Діаметр [мм] 257
∅ фаски 2 [мм] 114.3
Кількість отворів 4
Мінімальна товщина [мм] 8
Діаметр центрування [м] 60
Висота [ммм] 57.5
Розмір різьблення 12.6
Діаметр барабана 168
Поверхня лакований
∅ фаски [мм] 114.3Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Lacetti |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Виробник | Targum |
| Товщина | 24 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | R12002 |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 256 мм |
| Кросс-номери | 96549630 SGM SAAB 24535045 SUZUKI 5561185Z00 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Серія | LACETTI (J200) 2003- |
| Мoдель | Lacetti |
Інформація для замовлення
- Ціна: 768 ₴


