
Передній гальмівний диск CITROEN Berlingo/C-ELYSEE /C2-C4/ PEUGEOT 301/ PARTNER FEBI BILSTEIN
974 ₴
- В наявності
- Код: FEBI BILSTEIN 17822
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| O окружності центрів отворів | 107,95 мм |
| O отвору до | 13 мм |
| Висота | 27,1 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
| Діаметр центрування | 66,02 мм |
| Зовнішній діаметр | 266 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 11 мм |
| Поверхня | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | Повний |
| Товщина гальмівного диска |
13 мм |
Застосовність
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Мінівен (MF_, GJK_, GFK_), BERLINGO / BERLINGO FIRST Фургон/мінівен (M_), C-ELYSEE (DD_), C2 (JM_), C2 ENTERPRISE (JG_), C3 I (FC_, FN_), C4 CACTUS PEUGEOT 301, PARTNER Мінівен (5_, G_), PARTNER Фургон/мінівен (5_, G_)Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FEBI BILSTEIN 17822 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Передні колеса |
| Зовнішній діаметр | 266 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 27.1 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з моделлю | C2 Enterprise, C4 Cactus, Berlingo, C2, C3, Partner, C-Elysee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Peugeot |
| Мoдель | PARTNER |
Інформація для замовлення
- Ціна: 974 ₴


