
Передні гальмівні колодки PEUGEOT 206/ 207/ 208 I/ 301/ 1007/ 2008 I/ PARTNER/ CITROEN C2-C4/ BERLI LPR
633 ₴
- В наявності
- Код: LPR 05P802
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 1,517 кг |
| Висота | 51,4 мм |
| Гальмівна система | Girling |
| Довжина | 137 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з клейкою плівкою |
| Знак відп. | E990R-01112/611 |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Товщина | 18,8 мм |
Застосовність
- CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Мінівен (MF_, GJK_, GFK_), BERLINGO / BERLINGO FIRST Фургон/мінівен (M_), C-ELYSEE (DD_), C2 (JM_), C3 I (FC_, FN_), C3 II (SC_), C3 PICASSO (SH_), C4 I (LC_), C4 Купе (LA_), C4 CACTUS, DS3 (SA_), DS3 Кабріолет, XSARA PICASSO (N68)
- PEUGEOT 206 Хетчбек (2A/C), 206 SW (2E/K), 206 CC (2D), 207 (WA_, WC_), 207 SW (WK_), 208 I (CA_, CC_), 301, 1007 (KM_), 2008 I (CU_), PARTNER Фургон/мінівен (5_, G_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, 1007, Corsa, 307, Crossland X / Crossland, 206, 207, 208, Xsara, C2, C3, Berlingo, C4, Xsara Picasso, Partner, C-Elysee |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | LPR 05P802 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 16 104 896 80, 16 111 406 80, 16 112 939 80, 16 131 922 80, 16 140 058 80, 16 172 829 80, 16 370 145 80, 16 962 578 80, 4252.18, 4252.21, 4252.38, 4252.39, 4252.40, 4252.59, 4252.76, 4253.30, 4253.38, 4253.41, 4253.42, 4253.79, 4254.23, 4254.75 DS 16 104 896 80, 16 112 939 80, 16 140 058 80, 16 370 145 80, 4252.18, 4252.21, 4252.38, 4252.39, 4252.40, 4252.59, 4252.76, 4253.30, 4253.38, 4253.41, 4253.42, 4253.79, 4254.23, 4254.75 OPEL 16 478 637 80, 3649088 PEUGEOT 16 104 896 80, 16 112 939 80, 16 131 922 80, 16 140 058 80, 16 172 829 80, 16 370 145 80, 16 461 861 80, 16 962 578 80, 4252.18, 4252.21, 4252.38, 4252.39, 4252.40, 4252.59, 4252.76, 4253.30, 4253.38, 4253.41, 4253.42, 4253.79, 4254.23, 4254.75, 4254.86 |
| Висота | 52 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Ширина | 137 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Peugeot |
| Модель | 206 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 633 ₴





