
Важіль підвіски передній лівий та правий DEAWOO LANOS LANOS II/ SENS/ NEXIA ESPERO 86-/OPEL KADETT PROFIT
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 2304-0064/2304-0063
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Продаж від 1 шт.
Характеристики
| Вага | 3680 г |
| Вага брутто | 4780 г |
| Висота паковання | 16 см |
| Довжина паковання | 49,5 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | зі втулкою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з нижнім/верхнім кульовим шарніром |
| парні номери артикулів | CQ0090L |
| Тип руля | Поперечний важіль підвіски |
| Ширина паковання | 49,5 см |
Застосовність
- DAEWOO ESPERO (KLEJ), LANOS / SENS (KLAT), LANOS / SENS Ліфтбек (KLAT), NEXIA, NEXIA Ліфтбек
- OPEL KADETT E Хетчбек (T85), KADETT E (T85), KADETT E Універсал (T85), KADETT E Кабріолет (T85), KADETT E Фургон/універсал (T85), KADETT E Combo (T85)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | PROFIT |
| Виробник | Profit |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Lanos |
| Марка | Daewoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴


