
Стійка стабілізатора Авео/Нубіра/Такума/ Заз Віда перед (в зборі) DELPHI TC1502
419 ₴
- В наявності
- Код: DELPHI TC1502
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора Aveo з гайкою Йде в оригіналі з конвеєра для автомобілів Деу, Шевроле
Виробник DELPHI TC1502
. Для правої та лівої сторони стійка однакова. Для Авео Т200, Т250 та Т255
Застосовність
- CHEVROLET AVEO / KALOS Хетчбек (T200), AVEO / KALOS Ліфтбек (T200), AVEO / KALOS Хетчбек (T250, T255), AVEO / KALOS Ліфтбек (T250, T255), REZZO Мінівен (U100)
- DAEWOO KALOS (KLAS), KALOS Ліфтбек (KLAS), NUBIRA (J100), NUBIRA Ліфтбек (J100), NUBIRA Wagon (J100), NUBIRA (J150), NUBIRA Ліфтбек (J150), NUBIRA Універсал (J150), REZZO (U100)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | DELPHI TC1502 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Vida, Aveo |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 262 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴



