
Прокладка ГБЦ SsangYong для бензинового мотора 2,3 (1110162820) ELRING
1 639 ₴
- В наявності
- Код: 895.960 ELRING
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Діаметр | 92 мм |
| Довжина | 477 мм |
| Товщина | 1,75 мм |
| Ширина | 206 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | AJUSA AJ 10183900 |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Виробник | ELRING |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 639 ₴


