
Фільтр повітряний Chevrolet Aveo/ЗАЗ Віда BOSCH F026400043
323 ₴
- В наявності
- Код: BOSCH F026400043
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Chevrolet Aveo T250 Т255
Довжина [мм]224
Ширина [мм]189
Висота [мм]46
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | BOSCH F026400043 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 223 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 45.5 мм |
| Сумісність з моделлю | Vida |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323 ₴



